• Aug 15 2022 - 16:18
  • - تعداد بازدید: 32
  • - تعداد بازدیدکننده: 23
  • زمان مطالعه : 1 minute(s)
بازدید سرزده معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمز گان از بیمارستان میناب

بازدید سرزده معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمز گان از بیمارستان میناب

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از بازدید سرزده معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بیمارستان میناب خبرداد 

 

دکتر یدالله رئیسی ماکیانی گفت: طی بازدید سرزده ای دکتر حسن زارعی سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی به همراه دکتر بهتا صدیق مدیر درمان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی  و کارشناسان معاونت مذکور به منظور ارزیابی از بیمارستانهای شرق هرمزگان وارد بیماستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب شدند.

دکتر رئیسی با بیان اینکه  کمبود نیروی انسانی و تجهیزات از ضروری ترین نیاز ممکن بیمارستان جنرال شرق هرمزگان است گفت:  در این بازدید 4 ساعته کمبود  نیروی پزشک مقیم جراح عمومی و جراح مغز واعصاب مورد بررسی قرار گرفت .

دکتر حسن زارعی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 

ضمن قدردانی از خدمات پزشکان و مدافعان سلامت پس از شنیدن نظرات و پیشنهادات کارشناسان نسبت به رفع  مشکلات موجود قول همکاری داد و گفت: بیمارستان میناب یکی از بیمارستانهای برتر به لحاظ جمعیتی  در استان است و تقویت،  توسعه و تجهیز این  بیمارستان کمکی شایان بر مجموعه درمان استان است.

وی عنوان کرد : متاسفانه کمبود نیروی انسانی با توجه به اضافه شدن تختهای سرانه بیمارستانی در استان حائز اهمیت و یکی از دغدغه های وزارت بهداشت بوده که امید است با جذب نیروی متعهد در آینده نزدیک این کمبودها مرتفع گردد.

در ادامه دکتر زارعی از تمامی بخشهای درمانی ، تاسیساتی ، کلنیکی و پاراکلنیکی به صورت کامل بازدید کرد و با پرسنل و بیماران به صورت چهره به چهره گفتگو نمود.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار مهم
  • کد خبر : 707
کلمات کلیدی
حامد احراری
Reporter

حامد احراری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید