صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


 نجات جان جوان مصدوم از ناحیه ورید ایلیاک سمت راست در میناب
 

دکتر محمد مورخ، رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان میناب از نجات جان جوان 30 ساله مینابی خبر داد و گفت: بیمار،جوان 30 ساله که  به دنبال برخورد جسم برنده به ناحیه کمر از پشت و سمت راست، به شدت آسیب دیده بود، توسط پزشک جوان، دکتر محسن پیرمرادی، متخصص جراحی عمومی مستقر در بیمارستان میناب تحت عمل جراحی موفقیت آمیز قرار گرفت.

دکتر پیرمرادی با بیان اینکه شدت جراحات وارده به شخص زیاد بوده و همچنین فشار پائین بیمار که از ناحیه شکم دچار خونریزی (ورید ایلیاک سمت راست) از دو  ناحیه پاره شده بود، با استفاده از ساکشن و تخلیه خون های مازاد، پارگی ترمیم شد.

پیرمرادی افزود: پارگی روده باریک، در شش ناحیه بود که قسمتی از روده به ناچار برداشته شد و (پیوند) آناستاموز روده انجام شد و سپس با تزریق بدون درنگ چهار واحد خون به بیمار و جلوگیری از خونریزی های بوجود آمده، توانستیم در مدت 3 ساعت جان این بیمار را نجات دهیم.

متخصص جراحی عمومی در ادامه، ضمن تشکر از تیم جراحی خصوصاً دکتر امید ابراهیم پور و دکتر علی ضیایی برسلان، از متخصصین بیهوشی بیمارستان میناب به خاطر مراقبت های ویژه در بخش های آی سی یو و اتاق عمل و کنترل علائم حیاتی بیمار در مدت مذکور، قدردانی نمود.

 لازم بذکر است که بیمار پس از مدت 8 روز با حال عمومی خوب از بخش جراحی مردان، بیمارستان را به مقصد منزل ترک گفت و از پزشک معالج و کادر درمان تشکر خود را ابراز داشته است.

تاریخ درج خبر : 1397/05/24  |  کد خبر : ١٢٨٠١ | تعداد نمایش خبر : 84
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج