صفحه اصلی > آرشیو خبر 


افتتاح کلینیک ویژه تخصصی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
افتتاح کلینیک ویژه تخصصی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از راه اندازی کلینیک ویژه تخصصی در بیمارستان میناب خبر داد؛ و گفت: پیرو دستور صریح و اکید دکتر سید حسین داودی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و دکترغریب زاده معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مبنی بر راه اندازه ی کلینک تخصصی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب تا پایان ماه مبارک رمضان با جدیت شبانه روزی این درمانگاه تخصصی از ابتدای تیر ماه به بهره برداری رسید.
 ١١:٠٣ - 1397/04/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
فرا رسیدن ماه پر فیض و برکت رمضان مبارک
هرچه داريم از خداست و هرچه توان داريم براي خدا بايد خرج کنيم. با ادب خاص خود وارد اين مهماني بي مانند بشويم ... ماه رمضان بر همگان مبارک
 ١١:٤٦ - 1397/02/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اردوی یک روزه بیماران خاص در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
دکتر محمد مورخ، رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از برگزاری اردوی یک روزه بیماران خاص خبر داد و گفت: به همّت خیّرین و پرستاران بخش تالاسمی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب، اردوی یک روزه با هدف ایجاد انگیزه و امید به زندگی در این نوع از بیماران به تعداد 60 نفر از بیماران خاص و با همراهی پرستاران دلسوز بخش تالاسمی انجام شد.
 ١٠:٥٣ - 1397/02/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن روز جهانی ماما در میناب
دکتر محمد مورخ، رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از برگزاری جشن روز جهانی ماما با همت بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) و شبکه بهداشت و درمان میناب خبر داد و گفت: به مناسبت 15 اردیبهشت ماه، روز جهانی ماما و همزمانی تقارن این روز با اعیاد شعبانیه و تولد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) مراسم جشن روز ماما در سالن اجتماعات دبستان دخترانه شاهد از ساعت 20:00 به مدت 3 ساعت با حضور مسئولین اجرائی و اعضای شورای تأمین شهرستان میناب انجام گردید.
 ١١:١٦ - 1397/02/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن روز کار و گارگر در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
دکتر محمد مورخ از برگزاری جشن روز گار و کارگر در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب خبر داد و گفت : این مراسم در روز یازدهم اردیبهشت به مناسبت روز جهانی کار و کارگر با حضور مسئولین اجرائی شهرستان میناب و امام جمعه شهرستان میناب بر گزار گردید .
 ١٠:٣٧ - 1397/02/13 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>