صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


 رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بازدید از بیمارستان میناب: وضعیت روند ارائه خدمت در بیمارستان میناب رو به پیشرفت و رضایت بخش است
 

دکتر داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به بازدید دوره ای از مراکز درمانی استان و بررسی روند ارائه خدمت به بیماران گفت: در بازدید از بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب تغییرات در بخش ها و اصلاح برخی روندهای ارائه خدمت در بیمارستان قابل توجه و رضایت بخش بود.

دکتر داودی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و کارکنان بیمارستان که با جدیت نسبت به تکمیل پروژه های درمانی در بیمارستان میناب اهتمام می ورزند؛ تاکید کرد: تغییرات ایجاد شده در این بیمارستان نسبت به بازدید قبلی محسوس بود؛ امیدواریم با همکاری معاونت درمان دانشگاه و مدیریت بیمارستان میناب پروژه های توسعه اورژانس و LDR(واحد های زایمان تک نفره) بیمارستان در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

وی تصریح کرد: در راستای ارائه خدمات بهینه درمانی به مردم شریف میناب و شهرها و روستاهای تابعه تغییر و اصلاحاتی جهت کارایی بیشتر و بهتر بیمارستان میناب در برخی از بخش های اداری در دستور کار است؛ که امید است با این اقدامات رفاه حال کارکنان، بیماران و مراجعان نیز تامین گردد.

مرکز تخصصی غربالگری سرطان میناب به زودی افتتاح می گردد

دکتر داودی در بازدید خود از مرکز تخصصی غربالگری سرطان میناب واقع در محوطه بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) از تکمیل پروژه ساختمانی این مرکز خبر داد؛ و اظهار کرد: با همکاری معاونت درمان و واحد تجهیزات پزشکی دانشگاه در کمترین زمان ممکن این مرکز تجهیز و به بهره برداری خواهد رسید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بازدید یک روزه و شش ساعته ،خود از بیمارستان میناب از بخش های اورژانس، NICU و PICU (بخش های مراقبت نوزادان و کودکان)، اطفال، اتاق عمل، زایشگاه، ICU و CCU، جراحی مردان و زنان، داخلی و همچنین پروژه های LDR و مرکز غربالگری سرطان بازدید کرد و پس از دیدار و گفتگو با کارکنان و متخصصین شاغل در بخش های مختلف بیمارستان بر پیگیری و رفع مشکلات آنان تاکید کرد.

گفتنی است؛ دکتر داودی به همراه دکتر دیندارلو معاون توسعه و دکتر غریب زاده معاون درمان دانشگاه، از بیماران عمده بخش ها عیادت ، و از آنان دلجویی کرد.

تاریخ درج خبر : 1396/08/07  |  کد خبر : ٩٧٥٩ | تعداد نمایش خبر : 341
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج