صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


 برگزاری اردوی یک روزه بیماران خاص در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
 

دکتر محمد مورخ، رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از برگزاری اردوی یک روزه بیماران خاص خبر داد و گفت: به همّت خیّرین و پرستاران بخش تالاسمی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب، اردوی یک روزه با هدف ایجاد انگیزه و امید به زندگی در این نوع از بیماران به تعداد 60 نفر از بیماران خاص و با همراهی پرستاران دلسوز بخش تالاسمی انجام شد.

خدیجه غلامشاهی، مسئول بخش تالاسمی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب ضمن گرامیداشت این روز عنوان کرد: در جهت ایجاد تنوع درمان و ایجاد روحیه و امید به زندگی به  بیماران، این اردو برگزار گردید.

غلامشاهی یکی از اهداف اساسی این بخش را برای عزیزان تالاسمی، افزایش امید به زندگی در این گروه از افراد دانست که با همّت عالی خیّرین، مدیریت بیمارستان و پرستاران بخش تالاسمی و همکاری این عزیزان در انجام مراقبت های پزشکی و ایجاد انگیزه، کار انجام شد.

وی افزود: اگر در گذشته دغدغه نظام سلامت افزایش طول عمر این عزیزان بود، امروز به فکر افزایش کیفیت زندگی و داشتن زندگی استاندارد با ارتقای سطح بهداشت و تفریحات و سرگرمی برای آنها است.

غلامشاهی تصریح کرد: در گذشته، بیماران تالاسمی را با تصویر کودکی رنگ پریده که نمی توانست وارد دهه دوم حیات خویش شود، می شناختند؛ اما امروزه افراد مبتلا به تالاسمی، افرادی با نیاز به مراقبت پزشکی بیشتر شناخته می شوند.

 مسئول بخش تالاسمی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب اذعان کرد: تصویر تالاسمی در جامعه امروز فردی است مملو از پویش و امید که مسئولیت خویش را از فعالیت های اجتماعی می پذیرد و به ایثار اهداء کنندگان خون لبخند می زند.

در این اردو، علاوه بر نکات آموزشی به بیماران خاص، مسابقات نقاشی و اهداء جوائز به نفرات برتر و  تماشای ساحل انجام شد.

تاریخ درج خبر : 1397/02/25  |  کد خبر : ١١٦٤٩ | تعداد نمایش خبر : 170
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج