صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


 برگزاری همایش بصیرت سیاسی ویژه کارمندان در شبکه بهداشت و درمان میناب
 

 

 

دکتر محمد رضا حسینی زینلی  مسئول بسیج جامعه پزشکی و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب از برگزاری نشت سیاسی در شبکه بهداشت میناب خبر داد و گفت : به مناسبت ((روز بصیرت 9 دی و میثاق امت با ولایت)) در شبکه بهداشت درمان میناب با حضور حد اکثری پرسنل شبکه بهداشت و درمان  ، بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب  و ادارات مختلف و با همکاری حوزه مقاومت بسیج ادارات مالک اشتر سپاه ناحیه میناب همایش بصیرت انجام شد . این همایش  بعد از اقامه  نماز ظهر و عصر توسط حجت الاسلام بنی خزایی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی در مسجد شبکه بهداشت و درمان میناب برگزار گردید.

در این مراسم سرگرد طالب احمدی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسج سپاه میناب با ارائه و تحلیل گروههای معاند نظام از ابتدای انقلاب در طول 38 سال گذشته  به تشریح مسائل سیاسی پرداخته  و عنوان نمود که : گروههای مختلفی از ابتدای شکل گیری نظام اسلامی تشکیل شده  که مخالفت آن از دولت موقت بازرگان شروع و تاکنون که ریشه های سازمان مجاهدین (منافقین ) در این کشور هم سو با کشور های همسایه و کشورهای اسرائیل ،آمریکا ، انگلیس و غیره  به مقابله با این نظام پرداخته ولی بحول و قوه الهی هیچ گاه نتوانسته اند به این نظام خدشه وارد کنند .

سرگرد احمدی نیا ادامه داد که :  این انقلاب با خون شهیدان آبیاری شده و زهی خیال باطل که دشمنان این نظام بتواند به راحتی سرنگونی نظام را شاهد باشند .

دکتر حسینی ؛ با اشاره به اینکه برگزاری چنین هم اندیشی های سیاسی برای پرسنل ضروری دانست و آگاه سازی نسبت به مسائل روز سیاسی در طول سال بصورت مستمر برگزار و ادامه یابد .

 در پایان دکتر حسینی از تمامی شرکت کنندگان در این نشست سیاسی خصوصا فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات مالک اشتر ،  فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب ، ریاست سازمان تبلیغات اسلامی  ، ریاست بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب  قدردانی و تشکر نمودند .

 

تاریخ درج خبر : 1397/01/07  |  کد خبر : ١١٣١٩ | تعداد نمایش خبر : 47
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج