صفحه اصلی > اخبار بيمارستان 


 تولد 127 نوزاد در کمتر از 72 ساعت در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
 

 

دکتر محمد مورخ، رییس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از تولد 127 نوزاد در کمتر از 72 ساعت در این بیمارستان خبر داد و گفت: 82 نوزاد پسر و 45 نوزاد دختر در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب در این مدت متولد شدند.

ندا بهادری، مسئول زایشگاه بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب اظهار کرد: تعداد 105 مورد پرسه زایمان طبیعی و  22 مورد پرسه زایمان سزارین در این مرکز درمانی در مدت زمان 72 ساعت انجام گرفته که در مقایسه با ماههای گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

بهادری افزود:  از تعداد 105 زایمان طبیعی انجام شده، 65 نوزاد پسر و 40 نوزاد دختر و زایمان سزارین از 22 مورد، 17 مورد پسر و 5 مورد نوزاد دختر متولد شدند.

وی تصریح کرد: در مدت یاد شده، تعداد مراجعات ویزیت های سرپایی توسط ماماها 85 مورد بوده و  خوشبختانه علی رغم به شلوغی بیش از حد، هیچ گونه مشکل حادی برای نوزاد و مادران بوجود نیامده و همگی در سلامت کامل به سر می برند که از تمامی همکاران ماما و پزشکان متخصص زنان و زایمان تقدیر و تشکر می کنم.

 

مسئول زایشگاه با ابراز رضایت از کاهش سزارین و آموزش های قبل از زایمان برای مادران و استقبال بسیاری از مادران از کلاس های آموزشی قبل از زایمان، امکان بهتر و  راحت تر زایمان ها را عنوان کرد و از مادران خواست تا در صورت برگزاری کلاس ها که به صورت دوره ای انجام می شود، از این آموزش ها بهره کافی برده شود. 

تاریخ درج خبر : 1396/09/27  |  کد خبر : ١٠٤١٩ | تعداد نمایش خبر : 426
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج