صفحه اصلی > اطلاعیه ها 


  بررسی بخش آموزش علوم پزشکی شهرستان میناب در رشته های تخصصی مورد نیاز شرق استان
 
نشست آموزش پزشکی میناب

در نشست مشترک امام جمعه و فرماندار میناب با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان صورت گرفت؛
بررسی بخش آموزش علوم پزشکی شهرستان میناب در رشته های تخصصی مورد نیاز شرق استان

 

 

در نشست مشترک امام جمعه، فرماندار، و جمعی از مسئولان شهرستان میناب با رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، معاون آموزشی دانشگاه و رئیس دانشکده بهداشت بندرعباس توسعه بخش آموزش علوم پزشکی در رشته های تخصصی مورد نیاز و تقویت زیرساخت های این حوزه در شرق استان مورد بررسی قرار گرفت.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با تامین فضای مناسب، نیروی انسانی، خوابگاه دانشجویی و محل اسکان اساتید و اعضای هیأت علمی میتوان تعدادی از ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی در رشته های مورد نیاز منطقه شرق استان را در کنار بیمارستان آموزشی درمانی میناب به شرق استان اختصاص داد.

دکتر حسین فرشیدی افزود: در گام نخست سه رشته تخصصی از دانشکده های مستقر در مرکز استان به شهرستان میناب اختصاص خواهد یافت تا با فراهم شدن شرایط یک دانشکده مستقل در شرق استان این مهم تحقق یابد.

در ادامه امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان میناب ضمن بیان نظرات و پیشنهادات خود مبنی بر چگونگی اجرای این برنامه با استفاده از همکاری خیرین، نخبگان و مسئولین دانشگاه و شبکه بهداشت میناب بر ارتقاء بخش بهداشت و درمان شهرستان میناب با استفاده از ظرفیت آموزش پزشکی تاکید کردند.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه شهرستان میناب، مهندس سلحشور فرماندار ویژه شهرستان، دکتر مویدی و دکتر شکاری از روسای سابق دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، دکتر مدنی رئیس دانشکده بهداشت بندرعباس، دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، دکتر حسنی آزاد معاون آموزشی دانشگاه، دکتر رحیمی مدیر شبکه بهداشت میناب و چند تن از مسئولین و معتمدین شهر میناب حضور داشتند.

تاریخ درج خبر : 1399/09/27  |  کد خبر : ٢١٢٠٢ | تعداد نمایش خبر : 188
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج