صفحه اصلی > اطلاعیه ها 


 راه اندازی فاز نخست مرکز تخصصی زنان و زایمان بیمارستان میناب
 
بلوک زایمان


 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در آیین بهره برداری از فاز نخست مرکز تخصصی زنان و زایمان بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب که با حضور فرماندار این شهرستان انجام شد گفت: این مرکز تخصصی در نخستین روز از آغاز فعالیت خود پذیرای ۶ مادر باردار بود که همگی فرزندان خود را به سلامتی به دنیا آوردند. 

دکتر حسین فرشیدی افزود: هم اکنون ۱۰ تخت LDR اتاق زایمان تک نفره با تجهیزات کامل، ۵۱ تخت بستری، ۱۰ تخت NICU نوزادان، ۲ تخت جراحی اتاق عمل زایمان در فاز نخست به بهره برداری رسید و بزودی سایر بخش های این مرکز پس از تکمیل تجهیزات و جذب نیرو راه اندازی و افتتاح خواهد شد.

دکتر فرشیدی بیان کرد: هم اکنون ۵ مادر باردار با زایمان طبیعی و یک نفر نیز بصورت زایمان سزارین اورژانسی بعلت بیماری زمینه ای در این مرکز تخصصی بستری و تحت مراقبت هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه فرماندار میناب، معاونین توسعه و درمان دانشگاه، مدیر شبکه بهداشت و رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) این شهرستان با حضور در بخش های مختلف این مرکز و عیادت از مادران بستری با اهدای شاخه گل تولد فرزندانشان را به آنان تبریک گفتند.

مرکز تخصصی زنان و زایمان بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب با زیربنای ۳ هزار و ۸۰۰ متر مربع و اعتبار ساخت ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به مادران شرق استان و همچنین جنوب استان کرمان خدمات تخصصی زنان و زایمان ارائه می کند.

تاریخ درج خبر : 1399/09/09  |  کد خبر : ٢١٠٣٤ | تعداد نمایش خبر : 184
 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج